Питання інформаційно-правового забезпечення громадян порушили на круглому столі

4 липня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 4 липня, у приміщені народного дому Вузлівської сільської ради Радехівського району відбувся круглий стіл щодо інформаційно-правового забезпечення громадян.

Захід відбувся в межах роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та Проекту «Підвищення правової свідомості сільського населення - шлях до покращення рівня життя».

Серед учасників семінару - заступник начальника управління – начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Борушок, Голова управи Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик,  представники Головного територіального управління юстиції у Львівській області, аграрії району та громадяни- власники земельних ділянок (паїв)  сільської ради.

Відтак, Тетяна Борушок поінформувала присутніх про  проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення та ознайомила присутніх з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства.

Під час зустрічі також порушили питання змін до чинного земельного законодавства, мотивування органів місцевого самоврядування та власників земельних часток паїв до здійснення функцій у сфері державної реєстрації, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки та способи захисту майнових прав. Окрім того, розглянули питання оренди (суборенди) землі в 2019 році, консолідації зусиль у здійсненні заходів контролю за додержанням прав і свобод громадян, власників землі, децентралізації у сфері земельних відносин.

Ключові слова:

аудитнарада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ