Питання проведення жнив та порядку ліцензування на право зберігання пального порушили в межах наради

2 липня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 липня, в департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА відбулась нарада з організаційних питань проведення жнив та порядку ліцензування на право зберігання пального.

У заході взяли участь керівники великих агроформувань, представники Головного управління ДСНС у Львівській області, Головного управління  Держпраці у Львівській області, Головного управління ДФС у Львівській області, Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», Головного управління патрульної поліції у Львівській області, Служби автомобільних доріг у Львівській області, Львівської філії ПАТ «Укрпошта», наукових установ  та інші.

В межах наради заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало поінформував про стан проведення жнивної кампанії і виклики сьогодення. Також під час наради порушили питання безпеки при проведенні жнив, зберіганні врожаю, організації та плани перевезень зернової продукції залізницею, вимоги законодавства щодо отримання ліцензії на право зберігання пального.

Окрім цього розглянули питання щодо здійснення контролю на етапах вирощування сільськогосподарських культур, термінів обмолоту, їх вплив на урожайність та якість зерна.

Закцентували увагу на питанні порядку ліцензування на право зберігання пального, за підсумками якого погоджено надати пропозиції щодо внесення  змін до Закону України  від 06.06.2019  № 10359.

«Учасники наради дійшли згоди, що всі роботи в сільськогосподарському виробництві необхідно проводити з дотриманням правил і норм протипожежної безпеки та безпеки праці, щоб гарантувати здоров’я і життя працівників та з дотриманням норм чинного законодавства щодо дозволів на переміщення великовагових та великогабаритних транспортних засобів»,-  зазначив Павло Дигдало.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ