Представники напрямку агропромислового розвитку облдержадміністрацій порушили актуальні питання галузі

26 Червня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

На Вінниччині під головуванням в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої відбулась нарада щодо визначення шляхів підвищення ефективності роботи структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій.

Участь у заході взяли очільники профільних управлінь та департаментів облдержадміністрацій з усіх областей України, зокрема Львівщину представила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Під час зустрічі Ольга Трофімцева зазначила, що державна підтримка аграріїв у 2018 році буде продовжена й у 2019 році. Відтак, надалі її розвиток полягатиме у розбудові та ефективному функціонуванні повної інфраструктури - від виробництва продукції до її реалізації. Також вона підкреслила, що в умовах реорганізації необхідно зберегти функціонал департаментів, як один із чинників економічної стабільності.

З метою ознайомлення з кращими підприємствами агропромислового розвитку Вінницької області, учасники зустрічі відвідали ТОВ «Органік-Д», підприємство, яке займається вирощуванням та зберіганням овочевих культур. Поштовхом та базою для відкриття цього напрямку діяльності стали можливості, що були досягнуті за рахунок переробки відходів тваринництва ТОВ «СУБЕКОН», яке займається вирощуванням товарних свиней у закритому  циклі.

Також учасники зустрічі ознайомились з роботою ТОВ «Агро-Еталон», яке залишається одним із лідерів по темпах нарощування плодових насаджень як в області, так і в Україні в цілому. На підприємстві збудований та функціонує найбільший в Україні комплекс із зберігання фруктів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ