Впродовж поточного тижня профінансовано з обласного бюджету 88,6 млн гривень

21 Червня 2019р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Місцевим бюджетам перераховано субвенції на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості – 15,8 млн грн, для інклюзивно-ресурсних центрів в сумі 1,1 млн гривень.

Крім захищених та інших першочергових видатків перераховано кошти в сумі 7,0 млн грн обласному клінічному діагностичному центру для закупівлі медичного обладнання; 6,9 млн грн – реалізацію програми капітального будівництва; 6,2 млн грн – підтримку галузі охорони здоров'я в т. ч. 3,9 млн грн - надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю, 0,8 млн грн – покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту, 0,7 млн грн – забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями  медичними препаратами та виробами медичного призначення та 0,5 млн грн – покращення медичної допомоги хворим з розсіяним склерозом; 5,7 млн грн - вивезення твердих побутових відходів з м. Львова; 4,8 млн грн - ремонт та  утримання автомобільних доріг області; 1,3 млн грн – поповнення бібліотечних фондів, ознакування місць пов'язаних з сучасними героями, видатними діячами та співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги.

Також перераховано місцевим бюджетам субвенції на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості – 15,8 млн грн, для інклюзивно-ресурсних центрів в сумі 1,1 млн гривень.

Ключові слова:

фінансування

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ