На Львівщині активізують співпрацю із Грузією

21 Червня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 червня, т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із  Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе. Участь у зустрічі також взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Під час розмови сторони порушили питання розвитку двосторонніх відносин та напрацювання шляхів розвитку бізнес-проектів.

«Відновлення консульства, яке ми відкрили учора, сприятиме активній співпраці. Львівщина може запропонувати своїм партнерам чимало напрямів для спільної роботи. Окрім того, спільний ворог, який виявляє агресію до обох держав, зобов’язує нас консолідувати зусилля. На Львівщині ви зажди знайдете друзів та партнерів. Прямі рейси зі Львова особливо сприяють поглибленню туристичних, культурно-мистецьких та бізнесових зв’язків», - зазначив Ростислав Замлинський.

Під час розмови також наголосили на важливості пошуку партнерів на регіональному рівні, в тому числі на рівні об’єднаних громад.

Надзвичайний і Повноважний Посол наголосив на необхідності поглиблювати двосторонню співпрацю, позаяк нові контакти та обмін досвідом сприятимуть взаємній користі.

«У сьогоднішньому турбулентному світі наш діалог і часті зустрічі мають велике значення. Відносини між народами Грузії та України завжди відрізнялися глибокою взаємною повагою та толерантністю, не зважаючи на зміну влади. Ми схожі тим, що ніколи не посягали на чуже і не дозволимо відбирати наше. Тому треба спільно працювати над розвитком наших держав та відносин. Львівщина  - одна з найближчих в психологічному плані регіонів. Тому розвиток співпраці мусить бути двостороннім. Головне завдання – знайти точки дотику, в тому числі в бізнесі, і збудувати фундаментально новий пазл співпраці. У Грузії зараз можна зустріти дуже багато туристів з України. Хотілося би також збільшити кількість грузинських туристів в Україні», - зауважив Гела Думбадзе.

В ході розмови сторони зійшлись на думці про доцільність організації промотурів для туроператорів та представників бізнесу з ознайомчою метою, а також проведення Днів Грузії на Львівщині.

Ключові слова:

Грузіяспівпраця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ