На Львівщині урочисто відкрили Почесне консульство Грузії

20 Червня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 червня, відбулось урочисте відкриття Почесного консульства Грузії у місті Львові. Консульська установа знаходиться за адресою: вул. Є. Гребінки, 8.

Церемонія відкриття розпочалась з виконання гімну України та гімну Грузії. Серед учасників відкриття, які першими ознайомились із роботою установи – Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні пан Гела Думбадзе, т.в.о. голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Сьогодні ми офіційно відкрили ще один місточок дружби між країнами. Приємно що це черговий етап нашої співпраці. Періодично до нас, на Львівщину,  з промотурами приїжджають журналісти і туроператори, аби поширювати правду про наш регіон. У нас із Грузією є багато спільного,  і ми демократичні цінності відстоюватимемо теж разом. В нас навіть ворог спільний, і дати відсіч ми йому мусимо також разом. Переконаний, що у новому консульстві народжуватимуться креативні ідеї в різних галузях, від туризму до соціальних проектів. Облдержадміністрація підтримуватиме такі ініціативи та впроваджуватиме їх у життя», - зазначив Ростислав Замлинський.

Консульський округ охоплює межі Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської і Тернопільської областей. Почесним консулом став Ярослав Музичко.

Нововідкрита установа є відновленням діяльності Почесного консульства Грузії у Львові, яке діяло під керівництвом Почесних консулів Богдана Федоришина і Левана Кутджаідзе.

Це вже 20-те дипломатичне представництво іноземної держави і 17-те Почесне консульство у Львові.

Додамо, що відкриття почесних консульств іноземних держав має на меті сприяти розвитку торгівельних, економічних, культурних, наукових, туристичних та інших зв’язків між державою, що акредитує і Україною, а також захисту на території консульського округу прав та інтересів Грузії, її фізичних і юридичних осіб. 

Ключові слова:

Грузіяконсульство

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 09.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4395
+88
Очікують
результати тесту:
485
+88
Підтверджені випадки COVID-19:
6681
+119
Одужало:
990
+16
Померло:
174
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ