Для учнів Бродівської гімназії організували екскурсію в лісгосп

12 Червня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

ДП «Бродівський лісгосп» співпрацює з школами району  із  організації екскурсій на підприємство під час  літніх канікул. Днями  до лісгоспу завітали учні екологічного класу Бродівської гімназії ім. Труша. 

На літніх канікулах  учні проводять навчання в екошколі. Вчителі біології провели разом з працівниками лісгоспу   екскурсії в дендропарк Берлинського лісництва,  вивчаючи дендрофлору, екскурсію в мисливське господарство «Стир», де їм показали і розказали  про фауну Бродівського району та Берлинське лісництво.

В Берлинському дендропарку школярам розповіли коли був закладений парк, які ростуть дерева і їх кількість. Також показали багато різних інтродуцентів, які ростуть в парку, де їхня батьківщина і, як вони акліматизувалися  в наших умовах.

В мисливському господарстві «Стир» розповіли, які звірі водяться  в наших лісах. Учням було цікаво подивитися на опудала, які є на підприємстві.

Відвідали  школярі в Берлинського  лісництва теплиці, де змогли подивитися, як вирощується посадковий матеріал. Зацікавило  цікаво дітей протипожежна вишка з відеокамерою. Лісничий Берлинського лісництва показав, як проводиться відеоспостереження за лісовими пожежами. Разом з тим була організували бесіду, як себе поводити в лісі, особливо в пожежонебезпечний період.

Ключові слова:

екскурсіяліс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ