Питання створення та діяльності фермерських господарств, податкові та реєстраційні аспекти розглянули під час робочої зустрічі

11 Червня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 червня, у Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області за участі департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, представників Головного територіального управління юстиції у Львівській області,  Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, органів місцевого самоврядування, фермерів та суб’єктів державної реєстрації відбулась робоча зустріч «Створення та діяльність фермерських господарств. Податкові та реєстраційні аспекти».

В межах зустрічі порушили актуальні питання щодо діяльності фермерських господарств та сімейних фермерських господарств в частині користування та порядку оформлення прав на земельні ділянки, а також їх реєстрації.  Також,  присутніх ознайомили з інформацією щодо останніх змін земельного законодавства та чинного правового регулювання орендних відносин.

З метою інформування сімейних фермерських господарств про чинні зміни до Податкового кодексу України за результатом зустрічі прийняли рішення спільного напрацювання розробки інформаційного матеріалу - дорожньої карти про зміни до Податкового кодексу України, що передбачають віднесення до платників єдиного податку 4 групи (сільгосптоваровиробників) фізосіб – підприємців, які організували сімейне фермерське господарство.

Під час зустрічі начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА  Тетяна Борушок також ознайомила присутніх з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ