Питання створення та діяльності фермерських господарств, податкові та реєстраційні аспекти розглянули під час робочої зустрічі

11 Червня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 червня, у Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області за участі департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, представників Головного територіального управління юстиції у Львівській області,  Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, органів місцевого самоврядування, фермерів та суб’єктів державної реєстрації відбулась робоча зустріч «Створення та діяльність фермерських господарств. Податкові та реєстраційні аспекти».

В межах зустрічі порушили актуальні питання щодо діяльності фермерських господарств та сімейних фермерських господарств в частині користування та порядку оформлення прав на земельні ділянки, а також їх реєстрації.  Також,  присутніх ознайомили з інформацією щодо останніх змін земельного законодавства та чинного правового регулювання орендних відносин.

З метою інформування сімейних фермерських господарств про чинні зміни до Податкового кодексу України за результатом зустрічі прийняли рішення спільного напрацювання розробки інформаційного матеріалу - дорожньої карти про зміни до Податкового кодексу України, що передбачають віднесення до платників єдиного податку 4 групи (сільгосптоваровиробників) фізосіб – підприємців, які організували сімейне фермерське господарство.

Під час зустрічі начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА  Тетяна Борушок також ознайомила присутніх з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ