Погодженно створення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща»

11 Червня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Департаментом екології та природних ресурсів отримано ще одне погодження про створення ландшафного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща». Сесія Зимноводівської Сільської ради рішенням 28 травня 2019року № 260, погодила створення об’єкта природно-заповідного фонду ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білгорища» на території сільської ради площею 33,2 га за рахунок земель запасу, що не надані у власність або користування.

Ландшафтний заказник місцевого значення «Торфовище Білогорща» створити з метою збереження унікальних торфово-болотних комплексів на головному європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торф, з високим біотичним різноманіттям підтвердженим наявністю оселищ 42 раритетних видів рослин та 25 раритетних видів тварин.

Ландшафтні комплекси торфовища виконують важливу санітарну-екологічну роль у перевантаженні транспортних магістралями і промисловими підприємствами західній околиці міста Львова.

Клопотання про створення заповідного обє’кта надійшло від мешканців Білогорща, Рясне, Левандівка.

Проект рішення про створення ландшафного заказника місцевого значення після підготовки відповідних матеріалів буде розглянуто на найближчому засіданні Львівської обласної ради.

Ключові слова:

парк

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ