В межах робочої групи розглянули методологію розробки Стратегії Львівщини до 2027 року

11 Червня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Відбулося засідання робочої підгрупи «Економіка» із розробки Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Під час засідання національний експерт зі стратегічного планування Олександр Волошинський ознайомив громадськість із метою та методологією розробки Стратегії. Також т.в.о. директора департаменту економічної політики Марта Бухтіярова презентувала дослідження щодо основних тенденцій розвитку економіки Львівщини.

В межах засідання обмінялися думками щодо результатів бліц дослідження Інституту регіональних досліджень імені М.І. Долішнього Національної академії наук України з визначення смарт-спеціалізації економіки Львівської області. Члени робочої групи висловили бачення пріоритетів розвитку економіки Львівщини. Крім того, порушили питання формату подальшої роботи підгрупи «Економіка».

Інформація про місце, час, дату та тематику наступних засідань буде розміщена на сайті Львівської ОДА та ФБ-сторінці департаменту економічної політики.

Ознайомитися із основними положеннями методології стратегічного планування, методології смарт-спеціалізації та матеріалами робочої групи можна за посиланням. Інформацію щодо розробки Стратегії можна переглянути у рубриці Стратегія розвитку Львівщини на період до 2027 року на веб-сторінці Львівської ОДА. 

Пропозиції щодо розробки Стратегії надсилайте на електронну адресу  lviv.region.2027@gmail.com з поміткою Пропозиції. У листі вказуйте П.І.П та посаду автора пропозицій. Вимоги до пропозицій розміщені за посиланням. 

Ключові слова:

стратегія Львівщини

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ