Cільськогосподарські кооперативи запрошують до участі в обласній та державній програмах підтримки кооперації

1 Червня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

31 травня 2019 року у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА  відбулась нарада з сільськогосподарськими кооперативами Львівської області. Основна тема наради - умови участі  сільськогосподарських кооперативів в державних та обласних програмах  підтримки.

В нараді також взяли участь  по Skype – зв’язку головний спеціаліст відділу підтримки кооперації департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Наталія Присяжнюк, яка виокремила основні напрями підтримки сільськогосподарської кооперації в Україні на 2019 рік.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Павло Дигдало ознайомив зі станом розвитку сільськогосподарської кооперації, можливістю та необхідністю сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам брати участь у  програмах підтримки малого агробізнесу.

«Розвиток сільськогосподарських кооперативів для нас має велике значення, оскільки значна кількість особистих селянських господарств Львівщини має можливість об'єднатись і спільно формувати однорідну та якісну продукцію. Саме на підтримку сільськогосподарської кооперації з обласного бюджету у 2019 році виділено 1 млн. грн. які підуть на відшкодування обладнання для зберігання, переробки, транспортування та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції», - зазначив Павло Дигдало.

 Заступник начальника з питань державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксана Куманська-Нор повідомила про етапи створення фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Тренер з розвитку кооперації Львівської аграрної дорадчої служби Михайло Вишньовський розповів про переваги об'єднання в кооперативи.

Керівник обласного фонду індивідуального житлового будівництва на селі Зеновій Древняк проінформував учасників про фінансову підтримку на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів у межах Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ