350 студентів Львівщини пробігли “Студентську милю”

31 травня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 31 травня, у Львові вже вдруге відбувся Всеукраїнський студентський забіг “Студентська миля”. Дистанцію довжиною в одну милю територією Стрийського парку подолали близько 350 студентів і курсантів з 21 університету і коледжу Львівської області.

 Першим серед хлопців фінішну лінію перетнув студент Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького Степан Коновал із результатом 3 хв. 51 сек, а серед дівчат з часом 4 хв 45 сек тріумфувала Віка Базунова, що навчається у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Бронзові і срібні кубки серед хлопців вибороли Іван Летнянка та Валентин Лободзінський, які разом здобувають освіту у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

З дівчат другою і третьою фінішували студентка Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Литвин Христина та вихованка Львівського коледжу економіки і права Галина Дранчук.

Участь у церемонії відкриття та нагородження взяли начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, виконавчий директор Львівського обласного спортивного товариства студентів “Гарт” Наталія Слимак та виконавчий директор обласного відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, учасниця Олімпійських ігор Христина Опьола-Підгрушна, яка разом із черлідирками провела олімпійську розминку перед стартом забігу.

“Запорука сталого розвитку нашої держави – це не лише підвищення ефективності та інноваційності, а й збереження здоров’я нації. Сьогоднішній забіг власне спрямований на популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді нашої області, розвиток бігової культури у молодіжному середовищі, адже головним була не перемога, а участь", - зазначив  голова оргкомітету змагань Анатолій Ігнатович.

Усі переможці та призери нагороджені кубками, а серед фінішерів забігу розіграно призи, - шкарпетки львівського бренду Dodo, футболки Національного олімпійського комітету, енергетики RedBull, а також патріотичну літературу українських видавництв, надану департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Зазначимо, що у Львові захід організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та відділенням Національного Олімпійського комітету у Львівській області

Ключові слова:

студентська миля

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.08.2020 11:46
Пацієнтів загалом звернулось:
7531
+131
Очікують
результати тесту:
485
+131
Підтверджені випадки COVID-19:
11308
+166
Одужало:
3040
+91
Померло:
310
+1

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ