ТзОВ «Електроконтакт Україна» святкує річницю своєї діяльності

27 травня 2019р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Прес-служба ОДА, Відділ кадрової роботи та нагород апарату ОДА

Сьогодні, 27 травня, ТзОВ «Електроконтакт Україна» святкує 12-ту річницю своєї діяльності. З цієї нагоди у найстарішому підрозділі підприємства, що у Перемишлянах,  відбулися урочисті заходи.

Участь у святкуванні взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

«Електроконтакт був одним із тих 242 підприємств, яке ми відкрили протягом останніх років. Щоразу, коли ми допомагали в реалізації цього проекту, все було зорієнтовано на те, щоб показати, що Львівщина – інвестиційно приваблива для бізнесу, і що на Львівщині комфортно працювати усім. За ці роки Електроконтакт став візитівкою нашого регіону, його знають далеко за межами країни.  Приємно, що завдяки керівництву та готовності працівників, вдалося виплекати таку корпоративну сім`ю. Коли на підприємстві є така сімейна атмосфера, то це дозволяє не лише працювати та заробляти на життя, а й проводити час поза роботою з людьми, з якими ти працюєш. Ви вже не маєте права зупинятись. Практика підтримки інвесторів триватиме і надалі», - звернувся до усіх присутніх Роман Филипів.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 12-річчя діяльності ТзОВ «Електроконтакт Україна» Почесною грамотою облдержадміністрації та Подяками голови облдержадміністрації нагородили п`ятнадцятьох фахівців підприємства.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ