«Слава Україні! Героям Слава!» - в області триває відзначення Свята Героїв (+відео)

26 травня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У День Героїв на Львівщині вшановують пам'ять всіх українців, що пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та Незалежність України. 

Відтак, в межах урочистих заходів поклали квіти до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі, а також вшанували Героїв на Личаківському кладовищі.

Урочистості продовжились біля пам’ятнику Степанові Бандері. Тут учасники поклали квіти до пам’ятника провідника ОУН та виконали Державний Гімн України.

Опісля, відбулось громадське віче.

«Хочу привітати молодих хлопців, які відстоюють нашу незалежність. Ніхто не говорить, що це війна, а хлопці гинуть. Я би не хотів, щоб Євроатлантичний корабель і нашу стратегію в ЄС повернули в іншому напрямку. Я цього боюся, адже тоді може статися лихо. Слава Героям! Слава Нації », - зазначив голова Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби Олесь Гуменюк.

«Ми всі переживаємо важкий час. Але треба нагадати нашим дітям, молодому поколінню, що не так легко було нам на протязі майже 7-ми століть. Я пригадаю наших славних героїв, які віддавали життя за те, щоб ми тут з вами були присутні. Симон Петлюра, Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич, також це наші генерали, отамани, багато наших героїв які прокладали стежку до нашого майбутнього», - зазначив голова Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих Петро Франко. 

По завершенні усі присутні вирушили урочистою колоною до пам`ятника Тарасові Шевченку.

 

Ключові слова:

свято героїв

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ