Львівщина прийматиме IV етап чемпіонату України «Міжнародне XVII Ралі Галіція»

21 травня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 21 травня, у Львівській ОДА відбувся оргкомітет з підготовки та проведення  IV етапу чемпіонату України «Міжнародне XVII Ралі Галіція» упродовж 25-27 липня у м.Трускавець, а також Міжнародного фестивалю ретроавтомобілів «Леополіс Гран Прі»  31 травня - 2 червня  у м.Жовква.

Участь у засіданні взяв заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

У чемпіонаті України «Міжнародне XVII Ралі Галіція» очікується участь близько 40 екіпажів (80 осіб) з України, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Німеччини та Великобританії.

Заїзди триватимуть 2 дні - 230  кілометрів траси: суперспецділянка центральними вулицями Трускавця та 130  кілометрів спецділянок з гравійним покриттям.

Будуть організовані дві великі глядацькі зони (в т.ч. на Майдані Незалежності).

Змагання «Леополіс Гран Прі» офіційно є ІІ етапом Кубку України для історичних транспортних засобів.

Метою проведення фестивалю є популяризація відновлених кільцевих автоперегонів зі статусом «Гран Прі» історичною трасою «Львівський трикутник»,  підвищення позитивного іміджу Львівщини, розвитку туристичної інфраструктури, міжнародної інтеграції та транскордонної співпраці, просування бренду Львова,  як культурної столиці України, сприяння розвиткові подієвого туризму до Львова, популяризації історичної спадщини Львова як єдиного міста України, де проходили міжнародні автомобільні перегони зі статусом Гран Прі.

Цього року у фестивалі очікується участь понад 50 автоклубів України та Європи, зокрема представники з Польщі, Литви, Естонії, Німеччини, Словаччини, Угорщини, Білорусі, Італії та вперше  з Нідерландів.

Відтак, у межах заходу присутні акцентували увагу на організаційних моментах проведення змагань.

 

Ключові слова:

змагання

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ