Для матерів ліцеїстів-крутян організували святковий концерт

11 травня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У суботу, 11 травня, у Ліцеї імені Героїв Крут організували святкові заходи з нагоди Дня матері.

Навчальний заклад зустрів матерів ліцеїстів святковою концертною програмою.

Привітала матерів крутян зі святом керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

"Вітаємо Вас із найбільшим святом для жінки. Напевно не завжди ці юні хлопці розуміють значення слова «мама». Але чим старшими вони ставатимуть, тим важливішими для них будете Ви. Сьогодні, у такий важкий для України час, ви своїх дітей скерували саме у військовий ліцей. Ви вчите їх ставати самостійними, дорослими чоловіками. Ви заклали їм любов до України, а ліцей вчить їх її захищати. Я переконана, що хлопці підліткового віку мали б пройти таке навчання – жити, працювати, вчитися в таких умовах.  Діти змалку повинні розуміти, що вони - українці, що вони  люблять свою країну і зобов'язані її захищати. Не у всіх сім'ях закладається цей патріотизм з дитинства. А тут, окрім навчального процесу та основних предметів, їх навчають бути мужніми, сильними, навчають фізичної підготовки. Це є добрим підґрунтям для чоловіків України", - зазначила Маріанна Вільшинська.

Відтак, за особистий внесок у виховання гідних захисників України матерів кращих ліцеїстів нагородили Подяками голови облдержадміністрації. 

Зазначимо, що окрім того, сьогодні з 11.30 год у Ліцеї триває День відкритих дверей.

У програмі: 

- спілкування з керівництвом закладу в клубі;
- виступ підрозділу ліцеїстів-барабанщиків, показ комплексу прийомів рукопашного бою і плац-концерт духового оркестру на стройовому плацу ліцею;
- показ занять з ліцеїстами на майданчиках і в залах фізкультурно-спортивного комплексу, в лазерному тирі, у класах навчального корпусу;
- ознайомлення з експозицією музею історії ліцею, бібліотекою, їдальнею та іншими об'єктами соціально-побутової інфраструктури, умовами проживання ліцеїстів у спальному корпусі та багато іншого.

Завершення заходів Дня відкритих дверей о 15.00 годині.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4800
+75
Очікують
результати тесту:
485
+75
Підтверджені випадки COVID-19:
7321
+171
Одужало:
1167
+25
Померло:
193
+5

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ