«Таїнство зустрічі» - на Львівщині презентували нову книгу владики Венедикта

3 травня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 3 травня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбулась презентація книги правлячого єпископа Чиказької єпархії УГКЦ владики Венедикта Алексійчука. Праця «Таїнство зустрічі» демонструє шлях, яким Бог приходить до людей через людей.   

«Кожна зустріч — завжди таїнство. Часто не задумуємося, що всі зустрічі — з найріднішими, зі знайомими, незнайомими, з Богом — неодмінно щось означають, бо в житті нема нічого випадкового. Наші зустрічі з людьми в різний спосіб — це неодмінно потенційні зустрічі з Богом, який приходить до нас через людей. Тому заохочуємо пізнати глибину зустрічей з Богом, з яких завжди все починається і завершується», - йдеться у праці.

Як розповів під час презентації автор, владика Венедикт (Алексійчук) книга є свідченням його власних переживань та думок.  

«Коли з мого життя відходили люди, опісля я розумів, що часто не цінував зустрічі з ними. Та коли подивився на своє життя, зрозумів, що кожна людина відіграла певну роль у ньому, мала місію. Проте тільки з часом я побачив, що вона була важлива. І тоді я почав застановлятися. Молитва - це також зустріч з Богом. І якість цієї зустрічі дає наслідки у твоє життя. Ми маємо різні зустрічі, але часто не цінуємо їх. Ці зустрічі – це люди, яких Бог нам послав, і ці люди не є випадкові. Коли я вірю в Бога, тоді вірю, що за кожною людиною стоїть Господь. Бог дуже часто дає різного роду тестування, щоб ми побачили себе і нам дуже потрібно це зробити. Кожна зустріч є унікальна і неповторна і на кожній зустрічі людина є іншою. Це ціле мистецтво слухати інших людей, що каже людина та що Бог хоче через людину сказати нам»,-  розповів владика Венедикт (Алексійчук).

Додамо, що серед праць владики Венедикта також книги  «Настоятель як духовний отець» (2009), «Духовні настанови» (2010), «Будьте святими» (2011).

Владика Венедикт був єпископом-помічником у Львівській архієпархії УГКЦ, ігуменом Унівської лаври, служив в Канаді та Білорусі. У червні 2017 року очолив єпархію УГКЦ у Чикаго, США.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ