Екологи організували зустріч зі студентами Львівщини

22 квітня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 квітня, представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Львівській області зустрілись зі студентами екологічних спеціальностей Національного університету “Львівська політехніка”.

Під час зустрічі заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин ознайомив студентів з основними засадами державної екологічної політики та окреслив перспективи та плани, які спрямовані  на розвиток Львівщини. Окрім цього, розповів  про напрями роботи Департаменту.

Також, Максим Василишин розповів про створення наймасштабнішого заповідного об’єкту за останнє десятиліття - Національний природний парк “Бойківщина” в Турківському районі площею 12240 га.”.

Окремо, заступник Державної екологічної інспекції у Львівській області Василь Стрищак розповів, про дотриманням вимог екологічного законодавства та як організована робота в Інспекції Львівщини, зокрема про техніку для боротьби з пожежами, браконьєрами тощо.

Зустріч відбулась у форматі відкритого діалогу. Студенти ставили запитання та висловлювали власну думку у напрямку майбутніх перспектив області.

Керівники державних установ також розповіли про потенційні можливості студентів для проходження стажування в установах природно-заповідного фонду Львівщини та закордоном і про їх можливе працевлаштування після закінчення навчання як у державних, так і приватних структурах.

Ключові слова:

зустрічстуденти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 09.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4395
+88
Очікують
результати тесту:
485
+88
Підтверджені випадки COVID-19:
6681
+119
Одужало:
990
+16
Померло:
174
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ