На Львівщині відбудеться семінар ««Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладі освіти та вдома. Шляхи їх вирішення»

18 квітня 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 квітня, на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ст. Святого Микола» відбудеться семінар на тему «Психологічні проблеми дітей з аутизмом в закладі освіти та вдома. Шляхи їх вирішення» для практичних психологів, корекційних педагогів та педагогів, що здійснюють свою діяльність в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти Про це повідомили під час брифінгу.

«Семінар відбудеться для освітян, що працюють з дітками з аутизмом. Маємо зараз негативну динаміку, яка свідчить про те, що кількість таких дітей щороку зростає. Завдяки підвищенню рівня діагностики ми маємо можливість швидше реагувати на проблему. Сааме тому доцільним є навчати педагогів, навчати їх новітнім методикам. Таких вчителів насправді не так багато, і їхню кваліфікацію терба підвищувати. Це дасть поштовх до розвитку навчання», - зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

«Цей семінар не лише про методики чи якийсь конкретний спосіб навчання, це комплексний семінар про те, як знайти підхід до дітей з аутизмом. Потрібно кожну дитину зрозуміти, адже кожна дитина інша. Випрацювати єдину форму навчання дуже важко. Коли вчитель розуміє що з дитиною, він знайде шлях це скорегувати.А суспільство повинно таких дітей підтримати, адже з них потім виростають талановиті люди», - розповіла Консул провідної європейської організації «Аутизм Європа», засновник Фонду «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко.

Ключові слова:

аутизмБрифінг

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ