На Львівщині триває конференція «Україна очима молодих»

17 квітня 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 17 квітня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулось урочисте відкриття Міжнародної науково-практичної конференції учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих».

З вітальним словом до учасників засідання звернулась директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій.

«Творіть і змінюйте! Ставте мету і підкорюйте вершини! Бо досягають успіху ті, хто має мету. Крокуйте вперед маленькими кроками, але мотивуючи інших», - зазначила у своєму виступі Любомира Мандзій.

Під час конференції учні 9-11 класів розглянуть і обговорять такі напрямки: дослідження якості продуктів харчування та вплив раціону харчування на організм людини; проблеми формування та функціонування об’єднаних територіальних громад в Україні: суспільно-географічний аспект (на прикладі своєї області) Рекомендації до учнівських проектів; піорізноманітність екосистем та особливості раціонального природокористування в регіоні; економічне зростання регіону: природні, трудові та інституційні чинники.

Триватиме конференція до 19 квітня.

Ключові слова:

конференціямолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ