Розпочався дванадцятий Інженерний Ярмарок Кар’єри

17 квітня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 17 квітня 2019 року, у IV корпус Львівської політехніки розпочався вже традиційний ярмарок кар’єри для студентів, які шукають роботу або вакансію своєї мрії.

Інженерний Ярмарок Кар’єри - найбільш масштабна виставка як українських, так і міжнародних компаній, які готові прийняти будь-якого студента на омріяну роботу. Саме цей проект став першим кроком до професійного успіху багатьох студентів протягом останніх 11 років свого існування.

Сьогодні на ярмарку присутні понад 60 компаній-роботодавців з України та Європи. Серед компаній: SymphonySolutions, RedTag, AMC BridgeUkraine, Філіп Морріс Інтернешн, CoMMuna, SiTimeCorporation, Intelliarts, Світоч, GlobalLogicUkraine та башато інших.

Окрім традиційних стендів на учасників заходу чекали розіграші та призи, воркшопи та нетворкінг. Сьогодні захід відвідали понад 3000 студентів та молоді, яка шукає роботу.

Завтра на учасників проекту чекають презентації провідних компаній та можливість поспілкуватися з менеджерами цих компаній, окрім цього взяти участь у воркшопах і майтеркласах.

Нагадаємо, що в період з 8 по 12 квітня у студентів був шанс взяти участь у Тижні успіху: цікаві спікери, корисні воркшопи, зустрічі з відомими людьми, які досягли чогось великого в абсолютно різних галузях – від власників компаній до досвіченихблогерів із мільйонною аудиторією на YouTube.

До слова:Кожного року проект збільшує свої масштаби. За підсумками одинадцятого Інженерного Ярмарку Кар’єри брало участь 63 компанії, а проект відвідали більше, ніж 5000 учасників. Цифри з кожним роком ростуть.

Цьогоріч Ярмарок став переможним на конкурсі молодіжних проектів та отримав фінансування з Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.       

Ключові слова:

карєраярмарок

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2465
+57
Очікують
результати тесту:
201
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
1915
+181
Не підтверджено діагноз:
8544
+835
Одужало:
490
+52
Померло:
62
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ