На Львівщині урочисто відзначили кращих спортсменів за підсумками першого кварталу

16 квітня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 квітня, відбулось урочисте вручення сертифікатів на отримання грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту, які у першому кварталі 2019 року стали переможцями та призерами чемпіонатів світу та Європи.

Захід об’єднав представників органів влади, федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств та відомств.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив на важливості підтримки спортивних досягнень спортсменів та вручив цінний подарунок для заслуженого майстра спорту України зі стрільби кульової Павла Коростильова.

“У вас,спортсменів,повинні бути правильні відчуття. Спортсмен перемагає,коли тренується, коли інвестує свій час, свої зусилля та свої кошти в свою перемогу. Коли є поруч люди, які вболівають і надихають,це наближає до мети. Віра в те, що спортсмен на правильному шляху робить чудеса. В вас вірять, підтримують і на вас сподіваються усі мешканці Львівщини. Коли майорить синьо-жовтий прапор і звучить Гімн, це переповнює гордістю кожного українця", - зазначив очільник області. 

Нагороду отримав батько та тренер спортсмена Сергій Коростильов.

Серед тих, хто отримали сертифікати були: майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Олена Старікова, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової Павло Коростильов, майстер спорту України з вільної боротьби Юрій Ідзінський, майстер спорту України міжнародного класу з карате Станіслав Горуна, майстер спорту України з карате Галина Мельник, кандидат в майстри спорту з карате Діана Шостак, майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука Юрій Гавелко, майстер спорту України зі стрільби кульової Яна Чучмарьова, майстер спорту України міжнародного класу з боротьби вільної Ангеліна Лисак, кандидат в майстри спорту України з біатлону Юлія Городна, майстер спорту України зі стрільби з лука Жанна Наумова.

“Нам спортсменам важливо відчувати, що наші досягнення потрібні не лише нам та нашим тренерам, а й усім українцям та загалом державі. Ми розуміємо, що наше майбутнє у наших руках, тож разом треба працювати над розбудовю держави”, - зазначив Станіслав Горуна.

 Зазначимо, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту» всього грошовими винагородами буде відзначено 104 спортсмени на суму 268 350 грн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ