Львівщина розпочинає співпрацю із Південночеським краєм

15 квітня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 квітня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із заступником гетьманки Південночеського краю Чеської Республіки Павелом Грохом, аби напрацювати спільні вектори роботи у різних сферах.

У зустрічі також взяв участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо розвитку спільних проектів у культурній, економічній та медичній сферах.

«Львівщина співпрацює з багатьма регіонами Чеської Республіки, тож хотілося би розпочати плідну співпрацю і з Південночеським краєм.  Гадаю, почавши співпрацю із культурної сфери, ми зможемо в інших галузях теж знайти точки дотику. У нас багато спільного в аграрній галузі, туристичній сфері та багатьох інших. Окрім того, на Львівщині працює чимало підприємств із чеським капіталом, а динаміка розвитку Львівського летовища свідчить про те, що зростатиме рівень пасажиропотоку», - зазначив Ростислав Замлинський.

Заступник гетьманки Павел Грох наголосив на важливості співпраці саме з Львівською областю та відзначив доцільність відкриття прямого авіарейсу, що сполучатиме Львівщину із Південночеським краєм.

«Львівщина – особливий регіон, і ми завжди сюди будемо повертатися із різними проектами. В межах культурної співпраці нам би дуже хотілося, щоб колектив нашої філармонії зміг показати себе на сцені вашого оперного театру, адже контактів у культурній сфері ніколи не буває забагато, залюбки би взяли також участь у Днях чеської культури, що відбуватимуться у Львові. Варто також звернути увагу на розвиток медичного туризму. Ми завжди будемо підтримувати тих, хто хоче добра для України і спільно працювати над добробутом наших регіонів», - наголосив Павел Грох.

Сторони також обмінялися думками щодо можливостей в освітній галузі та щодо внеску громадських інституцій у розвиток демократії.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ