Триває візит делегації із Львівської області до Грузії

12 квітня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Триває візит делегації із Львівщини до Грузії. Зокрема, вчора, 11 квітня, заступник голови  Львівської облдержадміністрації Роман Филипів провів офіційну зустріч в Міністерстві регіонального розвитку Грузії, зокрема  він зустрівся з директором департаменту євроінтеграції та реформ Георгі Дідлідзе та директором  департаменту зв'язків з регіонами та органами місцевого самоврядування Ніколозом Росебашвілі.

Під час зустрічі заступник голови ознайомив присутніх з успіхом реформи децентралізації в Україні та Львівській області зокрема, а також висловив ініціативу щодо організації ознайомчих візитів для голів об’єднаних територіальних громад Львівщини до Грузії з метою обміну досвідом. Окрім того, сторони обговорили можливість відкриття прямих авіасполучень між Львовом та грузинськими містами.

 Нові напрями до співпраці також обговорили під час зустрічі з заступником мера м. Тбілісі Елією Елошвілі. Роман Филипів охарактеризував економічний потенціал Львівської області та наголосив на важливості розвитку торгово-економічного співробітництва з містами Грузії та Тбілісі зокрема.

В межах зустрічі сторони порушили питання важливості напрацювання спільних заходів з промоції Львівської області та Тбілісі, а також можливість проведення днів Львівщини в Тбілісі.

В межах обговорення активізації співпраці в галузі туризму, Роман Филипів запропонував проведення двосторонніх промотурів, наголосивши, що відкриття прямого авіасполучення Львів-Тбілісі створить нові перспективи для налагодження всебічної кооперації між сторонами. 

Ключові слова:

Грузіяделегація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ