Львівщина поглиблює співпрацю із Державною агенцією з вирішення проблем, пов’язаних з алкоголем Республіки Польща

8 квітня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 квітня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів зустрівся із директором Державної агенції з вирішення проблем, пов’язаних з алкоголем Республіки Польща (PARPA) Кшистофом Бжускою та представниками міждержавного об’єднання «Мережа алкогольної політики в Європі» (APN).

 В межах зустрічі порушили питання продовження співпраці у вирішенні проблем, пов'язаних з алкоголем.

«Для Львівщини як для України проблематика боротьби з алкоголізмом надзвичайно актуальна, тому співпраця дасть можливість побудувати таку політику протидії алкоголізму, яка є у розвинених європейських країнах. До цієї роботи залучені різні інституції та різні фахівці, від соціальних працівників до установ охорони здоров'я. Для нас зараз важливо почути нові думки, дізнатись про прогресивні практики, навчитись застосовувати їх тут, на Львівщині», - зазначив Роман Филипів.

Під час зустрічі відбулась презентація Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо співпраці Львівської облдержадміністрації з міжнародними організаціями у вирішенні проблем, повязаних з алкоголем та наркотиками.

«Наша співпраця із Львівською областю триває уже чотири роки. Завдяки спільній роботі нам вдалося об'єднати зусилля та ділитися досвідом з фахівцями усієї Європи. У Польщі ця робота розпочалась більше тридцяти років тому, однак ще до сьогодні ми маємо над чим працювати, тому чотири роки нашої спільної роботи це лише початок довгого шляху. В цьому контексті також варто брати до уваги великий вклад церкви», - наголосив Кшистоф Бжуска.

Зазначимо, у вівторок, 9 квітня, у Національному університеті «Львівська політехніка» стартує спільний міжнародний науково-практичний симпозіум  на тему: «Формування соціальної політики  у  вирішенні алкогольних проблем: імплементація Європейського досвіду».

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ