На Львівщині відбувся тренінг з закупівель, моніторингу та контролю якості доріг

2 квітня 2019р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Нещодавно представники CoST Ukraine, профільні спеціалісти та консультанти організували у Львові тренінг з закупівель, моніторингу та контролю якості доріг. У ході тренінгу представники CoST розповіли про інфраструктурні проекти та контроль якості на всіх етапах будівельного процесу.

Під час навчальної сесії з забезпечення та моніторингу якості були розглянуті механізми забезпечення та моніторингу, організацію приймального контролю та технічного нагляду. Особливу увагу звернули на питання роботи з міжнародними проектами, зокрема, обговорювалися питання системи заходів та штрафів при невиконанні міжнародних контрактів.

У межах спілкування з спеціалістами Львівської обласної державної адміністрації були окремо розглянули питання ризиків при закупівлях, а також ризиків при підписанні договорів.

Тренінг зібрав рекордну кількість учасників - участь у заході взяли держслужбовці Львівської обласної державної адміністрації, представники Бродівської, Радехівської міської влади, громадських організацій. Великим було представництво на заході і представників ряду об’єднаних територіальних громад Львівщини. Загалом, у тренінгу у Львові взяло участь майже 40 учасників.

Захід відбувся за підтримки програми #USAID_ВзаємоДія в рамках проекту CoST Ukraine «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення»

Добровільна Ініціатива широкого кола зацікавлених сторін – CoST (Construction Sector Transparency Initiative) із секретаріатом у м. Лондоні (Велика Британія) створена для забезпечення прозорості та підзвітності будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів. Метою Ініціативи CoST в Україні є створення дієвої платформи співпраці уряду, бізнесу та громадянського суспільства

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 27.05.2020 14:40
Пацієнтів загалом звернулось:
2169
+39
Очікують
результати тесту:
71
+39
Підтверджені випадки COVID-19:
1443
+38
Не підтверджено діагноз:
5777
+349
Одужало:
322
+27
Померло:
44
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ