У межах проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня» вшанували пам’ять Юрія Дяковського та Андрія Корчака

2 квітня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 квітня, у Меморіальному комплексі «Борцям за волю України» м.Стрий відбулася презентація проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня». Родини Героїв Небесної Сотні, представники духовенства, влади, громадськості та учні гімназії ім. митрополита Андрея Шептицького зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні, Героїв України Юрія Дяковського, Андрія Корчака та всіх тих, хто п’ять років тому загинув на Майдані за честь, гідність та європейський вибір України.

З експонатами виставки «Історії  життя Героїв Небесної Сотні Львівщини» присутніх ознайомила науковий працівник Львівського Музею визвольної боротьби України Світлана Кочергіна. 

Про учнівські роки Юрія Дяковського розповіла його класний керівник, викладач гімназії ім. митрополита Андрея Шептицького Лідія Корцюк, а гімназисти виконали вірш-посвяту «Пам`яті Героя» та пісні «Я тебе ненавиджу, війна», «Я - України син».

Митрофорний протоієрей, настоятель Храму Всіх Святих Українського Народу о.Іван Барабаш та військовий капелан о.Юрій Лесишин помилилися за упокій Героїв, які віддали своє життя за Україну.

До батьків Юрія Дяковського та рідних Андрія Корчака від учасників заходу звучали слова вдячності за виховання справжніх патріотів, Героїв рідної землі.

Зазначимо, що започаткований департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації проект під назвою «Герої поміж нас. Небесна Сотня» презентують у середніх загальноосвітніх школах та інших закладах, де навчалися Герої Небесної Сотні Львівщини. Проект передбачає експонування виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини», створеної в Музеї визвольної боротьби України, та вшанування пам’яті кожного Героя Небесної Сотні Львівщини.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ