Львів та Ригу з’єднали прямим авіасполученням

2 квітня 2019р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 квітня, відбулось офіційне відкриття нового прямого авіарейсу Рига-Львів-Рига. Польоти виконуватиме авіакомпанія «airBaltic».

«Було проведено багато роботи для відкриття нового рейсу. Сьогодні динаміка розвитку аеропорту вийшла на новий рівень і я впевнений, що вона втримається і в подальшому. А це в свою чергу дозволить забезпечити і високі показники на маршруті Львів-Рига та вийти на новий рівень співпраці у  економічній сфері. Окрім цього, і промотури, які ми вже проводили і будемо проводити дозволять більше розкрити потенціал нашої області для туристів з Риги, Латвії, Прибалтики»,- зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

«Сьогодні дуже важлива подія для відносин між Україною та Латвією. Це - не тільки третій напрямок в Україні, де буде літати «airBaltic», а це також важливий крок у наших відносинах між країнами. Дякую усім хто працював над реалізацією цього проекту»,- наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс.

«Я дуже втішена, що ми сьогодні нарешті маємо таку гарну компанію як «airBaltic» у Львові. Сьогодні вночі прилетів перший рейс і для мене це надзвичайна подія, адже кожен новий напрям це результат роботи великої команди людей.  «airBaltic» є унікальною компанією для Львова, адже компанія не є лоукостом і традиційним перевізником, динамічно розвивається і є сьогодні гібридним перевізником і ми даємо нашому пасажиру ще одну альтернативу вибору в ціні і в якості. Також ми говоримо сьогодні не лише про Ригу, але й про Європу. Це Європа скандинавська, також це європейські напрямки, серед яких Португалія, Франція, Іспанія. Через аеропорт  Риги можна обрати улюблені маршрути до Парижу, Лісабону»,- розповіла генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.  

 Авіарейс Львів-Рига здійснюватиме польоти 4 рази на тиждень. Вартість квитка залежить від тарифу: базовий – 49 євро, преміум – 115 євро, бізнес – 399 євро.

«Я дуже радію бути тут з нагоди відкриття рейсів за маршрутом Львів-Рига і для мене особисто це історична подія, адже Львів прикрасив карту польотів «airBaltic»і став третім маршрутом з України. За цим всім стоїть велика праця. Я особисто вірю із наших прогнозів, що авіакомпанія «airBaltic» привезе на Україну, Львівщину зокрема, багато туристів з різних країн, напрямків і також ми сподіваємось, що жителі України скористаються пропозицією «airBaltic» і відвідають Латвію та інші куточки світу нашої мережі»,-  розповіла голова представництва «airBaltic» в Україні Марія Радченко.    

Авіасполучення є сезонним. Рейси триватимуть з 2 квітня до 26 жовтня.

Зазначимо, що авіакомпанія «airBaltic» вже має три напрямки з України. Це Одеса-Рига, Київ – Рига, та новий Львів-Рига.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ