Організація Української Молоді "Спадщина" відзначила 31-у річницю створення

30 березня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 березня, у LvivFilmCenter відсвяткували чергову річницю створення Організації Української Молоді «Спадщина».

«Коли розміняли четвертий десяток, то це вже доросла організація, що налічує уже три чи чотири покоління членів. «Спадщина» йде в ногу з часом і має дуже багато цікавих сучасних проектів. Організація є майже ровесницею нашої незалежності, і тому, зародившись тут, на Львівщині, є тим символом, що гуртує і веде за собою молодь. Будьте завжди тими першопрохідцями, які задають тон прогресивних змін», - звернувся до молоді директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Під час святкуання відбулось неформальне спілкування та спадщанські співи.

Довівдково:

Ідея створення організації виникла у серпні 1987 року у чотирьох студентів медучилища: Тараса Родцевича, Богдана Малєрика, Тараса Говзана та Ярослава Кашуби. Згодом до них приєднались Андрій Клімашевський, Андрій Холодян, Василь Бурий і Микола Кацал, Андрій Парубій.

Серед діяльності організації традиційними залишились відвідування маршів та мітингів, зокрема кожного року юнацтво та провід беруть участь у марші до Дня Героїв.

Спадщанці показали активну громадянську позицію на Революції гідності у 2013 році, зокрема, вони одними з перших стали учасниками мітингу 24 листопада. Безпосередньо під час зимових події на Майдані члени «Спадщини» брали участь в координації та створені загонів Самооборони не лише в Києві, а й у Львові; займалися пошуком та забезпеченням протестувальників необхідними речами, проводили агітаційні роботу. 

Зараз організація активно підтримує військових в зоні АТО, а деякі спадщанці стали учасниками бойових дій на сході України.  За роки свого існування ОУМ „Спадщина” модернізувала свою діяльність, успішно відповідаючи на виклики часу.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ