Організація Української Молоді "Спадщина" відзначила 31-у річницю створення

30 березня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 березня, у LvivFilmCenter відсвяткували чергову річницю створення Організації Української Молоді «Спадщина».

«Коли розміняли четвертий десяток, то це вже доросла організація, що налічує уже три чи чотири покоління членів. «Спадщина» йде в ногу з часом і має дуже багато цікавих сучасних проектів. Організація є майже ровесницею нашої незалежності, і тому, зародившись тут, на Львівщині, є тим символом, що гуртує і веде за собою молодь. Будьте завжди тими першопрохідцями, які задають тон прогресивних змін», - звернувся до молоді директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Під час святкуання відбулось неформальне спілкування та спадщанські співи.

Довівдково:

Ідея створення організації виникла у серпні 1987 року у чотирьох студентів медучилища: Тараса Родцевича, Богдана Малєрика, Тараса Говзана та Ярослава Кашуби. Згодом до них приєднались Андрій Клімашевський, Андрій Холодян, Василь Бурий і Микола Кацал, Андрій Парубій.

Серед діяльності організації традиційними залишились відвідування маршів та мітингів, зокрема кожного року юнацтво та провід беруть участь у марші до Дня Героїв.

Спадщанці показали активну громадянську позицію на Революції гідності у 2013 році, зокрема, вони одними з перших стали учасниками мітингу 24 листопада. Безпосередньо під час зимових події на Майдані члени «Спадщини» брали участь в координації та створені загонів Самооборони не лише в Києві, а й у Львові; займалися пошуком та забезпеченням протестувальників необхідними речами, проводили агітаційні роботу. 

Зараз організація активно підтримує військових в зоні АТО, а деякі спадщанці стали учасниками бойових дій на сході України.  За роки свого існування ОУМ „Спадщина” модернізувала свою діяльність, успішно відповідаючи на виклики часу.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ