На Львівщині стартував Медичний Форум

28 березня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 березня, на Львівщині стартував масштабний Медичний Форум. Участь у заході взяли понад 1000 медиків, серед них - сімейні лікарі, фельдшери, медичні сестри, завідувачі відділень районних, міських і обласних лікарень, керівники комунальних некомерційних медичних підприємств.  

Участь у офіційному відкритті взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

"Сьогодні на Львівщині ми будемо говорити про реформування, виклики, перспективи та успіхи, які на цьому шляху ми вже досягнули і бачимо. Первинна ланка завжди була вкрай важлива для здоров’я нації. Завжди лікар мав дуже велику повагу в суспільстві, громаді, сім’ях, адже до нього була велика довіра. Сьогодні ви представляєте різні куточки Львівщини і численно зібралися для того, щоб проговорити актуальні питання галузі. І сьогоднішня конференція це прекрасний комунікаційний майданчик для такого обговорення. Сьогодні Львівщина є на передових місцях на теренах всієї України. Починаючи від реформування медицини, придбання транспортних засобів, 43 амбулаторії, які споруджуються на території Львівської області, заходи із енергозбереження. І це те, що змінює кожного з вас. Ми, як найвищий орган виконачої влади на території області, ставили собі за ціль змінити і інфраструктуру. Це буде відбуватися і надалі. Також ми маємо модливість залучати і міжнародну технічну допомогу. Країна змінюється, змінюємось і ми з вами", - зазначив Ростислав Замлинський.

На Форумі представили досвід реалізації реформи охорони здоров`я на Львівщині та історії успіху. 

"Ми підписали угоду у червні з Національною Службою здоров‘я України і обсяг фінансування закладу зріс на 90 %. Підприємство увійшло у 10 закладів за рівнем фінансування НСЗУ. Важливо, що з липня ми запровадили е-запис до лікаря,що є зручно для мешканців. У центрі функціонує клінічна лабораторія із необхідними обладнанням. Ми придбали 2 комфортні автомобілі, щоб лікар комфортно їздив до пацієнта. Заробітня плата лікаря, який має максимальну кількість підписаних деклррацій зросла і становить 21 тис гривень.Станом на сьогодні підписано майже 88% декларацій", - розповіла директор Центру первинної медичної допомоги м. Червоноград, яка була у першій десятці закладів, що підписали угоду з НСЗУ у липні 2018 року Анна Ярмола.

Нагадаємо, що у межах заходу сімейним лікарям нових сільських лікарських амбулаторій вручать ключі від 43 автомобілів Renault Duster.

Автомобілі  Renault Duster є повнопривідними з підвищеною прохідністю, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших населених пунктів.

Зазначимо, Львівській області виділили 377 млн гривень  на реалізацію  заходів у межах програми Президента України “Підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській медицині”.  За ці кошти збудують 43 амбулаторії,станом на сьогодні триває будівництво на 39 об’єктах.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ