Делегація з Львівщини відвідала Центр передових інновацій в Ізраїлі

26 березня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні 26 березня розпочався офіційний візит делегації Львівщини на чолі з заступником голови облдержадміністрації Романом Филипівим до Держави Ізраїль.

До складу делегації Львівської області також входять підприємці в будівельно-монтажній, меблевій галузях та сфери легкої промисловості.

Першим пунктом візиту є відвідання міста Хайфа. В Хайфі заступник голови облдержадміністрації провів зустріч із керівництвом Ізраїльського технологічного інституту – Техніон.

Під час зустрічі Роман Филипів ознайомив пані Наомі Бітанскі, керівника Центру, директора департаменту міжнародного співробітництва та розвитку ресурсів візитів Техніону про досягнення та можливості вищої освіти Львівщини та висловив ініціативу щодо започаткування спільних програм обміну студентів між студентами та викладачами Техніону та університетів Львівської області.

Окрім того, в Хайфі відбулась ділова зустріч з керівництвом Асоціації сприяння розвитку і співпраці «Ізраїлю - України та країн СНД» в межах якої підприємців Львівщини ознайомили із особливостями експорту товарів до Держави Ізраїль.

Довідково: 

Техніон – Ізраїльський технологічний інститут – вищий навчальний та науково-дослідницький заклад в Хайфі, Ізраїль. Один з найстаріших і найвідоміших вузів Ізраїлю. Техніон входить в першу сотню університетів та інженерних шкіл в світовому рейтингу. Станом на сьогодні близько 70% фахівців, що працюють сьогодні у сфері високих технологій Ізраїлю, випускники Техніону. Університет займає 6 місце серед ВНЗ світу з найбільш сприятливими умовами для досліджень і інноваційних розробок та 8 місце серед технологічних університетів світу, які підтримують вчених-лауреатів Нобелівської премії.

 

 

 

Ключові слова:

експорт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 09.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4395
+88
Очікують
результати тесту:
485
+88
Підтверджені випадки COVID-19:
6681
+119
Одужало:
990
+16
Померло:
174
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ