Український культурний фонд відібрав 23 заявки з Львівщини

26 березня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

17 березня Український культурний фонд закрив реєстрацію на конкурсну програму «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти. ‒ Н.О.Р. Д.», спрямовану на сприяння обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв, а також на відкриття нових мистецьких практик та імен. Загалом на конкурс надійшло 305 проектних заявок.

Найбільшу кількість проектів було подано з Київської області ‒ 132. До п'ятірки лідерів за кількістю заявок також увійшли: Харківська (26), Львівська (23), Дніпропетровська (15), Одеська області (14). Однакова кількість заявок надійшла з Рівненської та Вінницької областей – по 10. За секторальним розподілом перше місце посів сектор культурних та креативних індустрій, наступними за рейтингом стали: культурна спадщина, візуальне мистецтво, перформативне та сценічне мистецтво.

Розподіл заявок за лотами програми «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти. ‒ Н.О.Р. Д.» склався так:

Лот «Навчання» ‒ 110 заявок

Лот «Обміни» ‒ 52 заявки

Лот «Резиденції» ‒ 88 заявок

Лот «Дебюти» ‒ 55 заявок

Нині триває технічний відбір заявок. Ті з них, що відповідатимуть технічним критеріям проведення конкурсу, будуть передані на оцінювання експертам.

Нагадуємо, що у цьому році кожен проект буде розглядатися експертами відповідної до сектору проекту експертної ради, а також фінансової та комунікаційної ради. Найвищий бал за сумою оцінювання ‒ 300.

Проекти, які наберуть понад 210 балів, зможуть претендувати на фінансування від Українського культурного фонду. Наступними етапами стануть переговорні процедури, винесення рішення щодо фінансування та підписання договору про надання гранту. Із деталями реєстру отриманих проектних заявок на конкурсну програму можна ознайомитись тут.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 09.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4395
+88
Очікують
результати тесту:
485
+88
Підтверджені випадки COVID-19:
6681
+119
Одужало:
990
+16
Померло:
174
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ