В межах Х Міжнародної виставки «Агропорт Захід Львів 2019» відбувся семінар із вирощування равликів

26 березня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

В межах Х Міжнародної виставки «Агропорт Захід Львів 2019» відбувся семінар «Особливості у розведенні равликів». Про специфіку вирощування равликів присутнім розповіла власниця сімейного фермерського господарства «Західний равлик» Ірина Юськевич.

Відтак, учасники дізнались інформацію щодо  особливостей розведення різних видів равликів, впровадження інноваційних технологій у їх вирощуванні. Окрім цього, Ірина Юськевич провела майстер-клас з приготування різних видів екзотичних страв з цього продукту.

 

Довідково

Равликівництво (геліцекультура) - агробізнес з додатковою вартістю, досить високою рентабельністю виробництва, технологічною простотою. Помірний клімат України та географічна близькість до кінцевого європейського споживача - сприяють інтенсивному розвитку галузі за останні роки. Це величезний потенціал для України, тут цей сегмент тваринництва тільки починає інтенсивно розвиватися.

У Львівській області вирощуванням равликів з 2017 року займається ФГ «Західний равлик», ферма  якого не лише ідентифікується з таким специфічним продуктом, але постійно вдосконалюється, робить свою продукцію конкурентоспроможною. Саме в цих цілях проводиться масштабне спаровування та вирощування поголів’я равликів з метою подальшої переробки яєчок на ікру і слизу для фармацевтики та косметології. Набутий досвід в даній галузі та хороша організація праці дозволяє виробнику запропонувати широкий асортимент м’яса равлика, як готової продукції в харчових цілях, так і поголів’я маточних стад для розведення наступним поколінням починаючих ферм.

Ключові слова:

равликиферма

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ