На реалізацію Нової української школи на Бродівщині скерували майже 3 млн грн

19 березня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2018 році проведено оптимізацію мережі закладів освіти району зокрема: призупинено навчально – виховний процес у Гаї-Смоленській ЗОШ І ст., Дубинівській ЗОШ І ст. та Клекотівській ЗОШ І ст., реорганізовано шляхом приєднання Суходільську загальноосвітню школу І ступеня Бродівської районної ради Львівської області, з одночасним припиненням її як юридичної особи, у структурний підрозділ - філію нового опорного навчального закладу «Бродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Бродівської районної ради Львівської області».

Про це сьогодні, 19 березня, під час публічного звіту розповів голова Бродівської районної адміністрації Ігор Криськів.

«Забезпечено в закладах загальної середньої освіти реалізацію Концепції Нової української школи. Вчителі початкових класів, які апробують проект нового Державного стандарту початкової освіти та навчальні матеріали для початкової школи, пройшли підвищення кваліфікації; для учнів початкових класів (1 клас) Нової української школи закуплено: дидактичні матеріали;  сучасні меблі; комп’ютерну техніку (ноутбуки, проектори , ламінатори та екрани) на загальну суму 2814,4 млн грн», - розповів Ігор Криськів.

З метою формування у навчальних закладах середовища, сприятливого для зберігання здоров’я та забезпечення здорового способу життя навчально –виховні заклади району виконано роботи у 21 закладах освіти та 4 ДНЗ.

У районі створено комунальну установу Інклюзивно ресурсний центр. Запроваджено інклюзивне навчання в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах дітей з особливими освітніми потребами (розширено мережу інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти та інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти).

Низка інноваційних проектів спрямована на вдосконалення виховної роботи у закладах загальної середньої освіти. Зокрема, на рівні шкіл успішно впроваджується проект «Шкільна виховна програма».

Ключові слова:

Бродівщиназвіт

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ