Торік на Бродівщині розширили свої виробничі потужності 23 підприємства

19 березня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2018 році ключовими тенденціями розвитку Бродівського району було зростання реального сектору економіки та стабільне залучення капітальних інвестицій.

Про це сьогодні, 19 березня, під час публічного звіту розповів голова Бродівської районної адміністрації Ігор Криськів.

Участь у звіті взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Звіти відбуваються щорічно, як на рівні районів, так і на рівні галузевих департаментів. Такі заходи допомагають донести до відома громади ті успіхи, яких вдалось досягти та поставити собі цілі у подальшій роботі. Результатом роботи є наша спільна позиція в різних питаннях у розвитку міст, районів та області загалом», - зазначив Ростислав Замлинський.

Спостерігається зростання обсягу реалізованої промислової продукції на 51% у порівнянні до минулого року.

«У 2018 році промислові підприємства району реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 525,4 млн.грн. Підприємствам переробної промисловості належало 94,6% від усієї реалізованої продукції. Протягом 2018 року на Бродівщині відкрили або розширили свої виробничі потужності 23 суб’єкта підприємницької діяльності, на яких було створено понад 60 нових робочих місць. Окрім того, протягом року в галузі економіки району було працевлаштовано близько 3,0 тис осіб, з них з числа безробітних – 360 осіб», - розповів Ігор Криськів.

Обсяг прямих іноземних інвестицій в наростаючому підсумку на 1 січня 2019 року становив 321,6 тис дол США.

Проте позитивна інвестиційна динаміка відображається на показниках капітальних інвестицій. Так, у 2018 році обсяг капітальних інвестицій склав 150,9 млн грн, шо на 19,0% більше, ніж в аналогічному періоді попереднього року.

Ключові слова:

Бродівщиназвіт

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ