Громадська рада при Львівській ОДА підбила підсумки річної роботи та окреслила подальший план роботи

15 березня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 березня, відбулось засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

У межах засідання підбили підсумки виконання річного плану роботи Громадської ради за 2018 рік, окреслили роботу чинної Громадської ради на 4 місяці 2019 року та розглянули пропозиції до плану новообраної громадської ради.

«Ми продемонстрували, що найбільша в Україні громадська рада була і найпродуктивнішою», - зазначив голова Громадської рада при Львівській ОДА Андрій Болюбаш.

Про підготовку до проведення, а також умови участі в Установчих зборах для формування складу нової громадської ради доповіла Христина Швец – начальник відділу комунікації з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА:

«На засіданні Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації визначили дату проведення Установчих зборів – 7 травня».

Під час засідання Громадської ради також розглянули низку проблемних питань, зокрема, збереження історичної пам’ятки часів 1-ої світової війни – Комплекс інженерно-фортифікаційних споруд «Фортеця міста Миколаїв», надання освітньо-соціальних послуг у громадах для дітей з особливими потребами тощо.

Ключові слова:

Громадська рада

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ