На Львівщині відзначили кращих спортсменів за підсумками січня-лютого

14 березня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 березня, відбулась урочиста церемонія нагородження найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками виступів у січні та лютому.

Найкращою спортсменкою січня на Львівщині визнана велосипедистка Олена Старікова (тренер – Євген Болібрух), а за підсумками лютого – каратистка Катерина Крива (тренер – Ігор Богдан) та двійка санкарів - Ігор Стахів і Андрій Лисецький (тренери – Тарас Гарцула і Іван Баїк).

До привітань спортсменів долучився начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, який вручив велосипедистці Олені Старіковій пам’ятну поштову марку.

Також Роман Хім’як нагадав присутнім про п’яту річницю Дня українського добровольця, яку відзначають щорічно 14 березня.

«У 2014 році, коли ворог думав, що все закінчено – український народ показав свою зорганізованість та максимальну синергію в розвитку українського добровольчого руху. На жаль, сьогодні ми маємо велику кількість загиблих. Я вважаю, що про них потрібно пам’ятати та згадувати. Адже життя – це є перемоги та поразки. Інколи поразка дає значно більше сили, ніж перемога. Хто був у спорті – знає! Тож вшануємо хвилиною мовчання тих, кого вже з нами сьогодні немає. Тим паче, серед них є багато спортсменів», – зазначив Роман Хім’як.

 

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ