Нам потрібні зміни, потрібний новий погляд, - Міністр інфраструктури України Володимир Омелян студентам Львівської політехніки

14 березня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 березня, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрівся зі студентами Національного університету «Львівська політехніка». Спілкувались про основні тенденції розбудови сучасної інфраструктури в Україні. Міністр також відповів на запитання аудиторії – студентів-економістів, будівельників, авторожників й механіків, та закликав майбутніх випускників спробувати власні сили на державній службі, працюючи над створенням нової інфраструктурної, економічної та політичної реальності в Україні.

«Нам потрібні зміни, потрібний новий погляд. Не бійтесь помилок. Нам треба ставити перед собою великі цілі. Наша країна має тисячолітню історію, але зараз важливо не копирсатись у минулому, а йти вперед. Нам досить вже бути постійним джерелом аутсорсингу та еміграції. Ми не можемо все життя латати дірки – ми мусимо будувати щось нове, сучасне, власне. Ми можемо створити свою власну успішну державу, нам це під силу», - наголосив Володимир Омелян на зустрічі. На його переконання, змінам у країні сприятиме участь молоді в її реформуванні та залучення молодих фахівців до роботи в державних органах.

 «Ми створили масу речей, які сьогодні нарешті починають працювати. За підтримки Президента, Уряду та Парламенту ми повністю змінили картину наших авіаційних перевезень. Україна за останній рік увійшла в топ-20 країн світу за збільшенням кількості міжнародних рейсів. Ми переходимо до новаційних речей, таких як цифрова інфраструктура, створюємо абсолютно нові зручні додатки для повсякденного вжитку – електронна кабінет перевізника, електронний реєстр доріг, геолокація. Цього року запускаємо тестово 5G», - розповів Володимир Омелян.

Міністр радив студентам навчатися і постійно вдосконалюватись – на його думку, лише освічена молодь може долучитися до державотворення:

«Ви повинні добре знати свою справу. З досвіду – зараз величезний попит на дорожників, технологів. Пам’ятайте – у вас можуть забрати все, крім того, що в голові. Хочу вірити у те, що ваші голови будуть розумні, ясні і ви зміните Україну».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ