«HoReCa&Кадри»: відбулась друга робоча зустріч рестораторів і представників освітніх закладів

14 березня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Департамент освіти і науки, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 березня, ресторатори Львівщини та представники освітніх закладів взяли участь у комунікаційній платформі «HoReCa&Кадри», яку ініціювала Львівська обласна державна адміністрація.

Робоча зустріч склажалась із обговорення актуальних питань стосовно спільних завдань ресторанного бізнесу та навчальних закладів професійно-технічної освіти напрямку готельно-ресторанної справи для формування привабливого туристичного іміджу та розвитку індустрії гостинності Львівщини.

Сьогодні важливо рухатись в одному напрямку та відкоригувати кадрову пропозицію до потреб ринку та забезпечити привабливі умови праці, аби унеможливити міграцію трудових кадрів.

Начальник відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти та науки Львівської ОДА Михайло Мураль розповів про сучасний стан підготовки спеціалістів для ресторанної сфер та необхідність удосконалення даної системи.

Використовуючи багатий та вдалий власний досвід роботи у ресторанному бізнесі, Володимир Гнатюк, CEO компанії Fast Food System, яка розвиває бренд Pizza Celentano, та Андрій Валовий, співзасновник Західної Шеф Групи, закцентували увагу на потребах ринку праці та найбільш затребуваних кадрах. Відтак важливо сьогодні підняти статусність та популярність професій із ресторанної сфери та гнучко реагувати на динамічні зміни технологій та трендів, а також приділити увагу професійній перепідготовці кадрів старшої вікової категорії.

«У 2018 році стало відчутним повернення кадрів в сфері гостинності із закордону до Львівщини. Цьому є причини: гнучкі умови праці та соціальний пакет - харчування, лояльне ставлення до графіків та відпусток, і заробітна плата стає конкурентнішою», - зазначив Володимир Гнатюк.

Менеджер освітніх проектів ІТ-кластеру Христина Мартиняк поділилася успішним досвідом кооперації НУ «Львівська Політехніка», ЛНУ ім.І.Франка, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та IT-кластеру.

Нагадаємо, це вже друга робоча зустріч рестораторів Львівщини та представників освітніх закладів, яка відбулася у гастрономічному просторі «PRO100HUB» оптового ринку «Шувар». Організаторами заходу є управління туризму та курортів, департамент економічної політики, департамент освіти і науки Львівської ОДА.

Ключові слова:

туризм

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ