В області стартував II Львівський Експортний форум

14 березня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 березня, у Палаці Потоцьких, стартував II Львівський Експортний форум. Серед учасників заходу експерти, підприємці, представники ділових кіл та державних установ, відповідальних за розвиток та промоцію українського експорту.

«Сьогодні ми в середовищі професійних людей, які не просто творять нашу область, а які творять країну. Мені дуже приємно, і про це говорив Президент України, що сьогодні 76 % експорту скеровано в країни Європейського Союзу – стабільний, найбільш ємкий ринок, який сьогодні є комфортний для українських товарів та послуг. Також приємно, що за минулий рік у нас на 20 % зросли обсяги експорту, який сьогодні продукується на Львівщині»,-  зазначив у вітальному слова голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відтак, серед напрямків обговорення учасників Львівського експортного форуму - експортна стратегія Львівщини – віхи для руху сучасного бізнесу, розвиток виробництва інноваційної продукції українськими виробниками. Окрім того присутні розглянуть міжнародні проекти як інструменти просування українського експорту та нову індустріалізацію як передмова ефективного експорту.

«Дуже приємно, що I Львівський Експортний форум дав поштовх до наступник кроків, які сприяли розвитку експорту в нашому регіоні. За цей період спільно з обласною державною адміністрацією було створено Центр підтримки експорту. Також ми провели навчання для молодих експортерів, було надано багато інформації, консультації для потенційних експортерів. І це все, звичайно, сприяє тому, що експорт Львівщини щороку зростає», - зазначив президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас.  

В межах заходу представлять актуальні програми фінансової підтримки експортної діяльності, нові напрями українського експорту.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ