Розвиток дошкільної освіти — один з пріоритетів у Дрогобицькому районі

13 березня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2018 році на Дрогобиччині були завершені роботи з реконструкції нежитлового приміщення під дитячий садок в с.Уличне (в селі налічується 250 дошкільнят). Роботи проводились за кошти ДФРР. Загальна вартість проекту становить понад 11973,9 тис. грн.

Про це сьогодні, 13 березня під час публічного звіту розповів голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич.

«Завдяки спільній наполегливій праці громади с.Уличне менше, ніж за рік в центрі села виріс сучасний заклад дошкільної освіти, який має назву «Диво». Тема дошкільної освіти є дуже актуальною для району, тому створення нових дошкільних закладів та додаткових груп в діючих ДНЗ є одним з першочергових завдань», - зазначив голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич.

Відтак, у 2016 році при Медвежанській СЗШ І-ІІ ст. запрацював дошкільний заклад – навчально-виховний комплекс ім. Михайла Біласа. Проект реалізував Український фонд соціальних інвестицій, який працює з іноземними донорами. При облаштуванні дошкільного закладу використані сучасні енергозберігаючі технології. При дитсадочку було облаштовано новий дитячий майданчик.

Протягом звітного періоду у Дрогобицькому районі також відкрили  шість дошкільних груп на 119 дітей при Дережицькій СЗШ, Довжанському, Попелівському, Залокотському,  Медвежанському  НВК.

Триває капітальний реконструкція ДНЗ в с.Нагуєвичі.

За кошти обласного бюджету придбано частину нежитлового приміщення для дитячого садочка в с.Дорожів.

Ключові слова:

Дрогобиччиназвіт

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ