«Іноземні компанії готові платити працівникам 500 євро», - Роман Матис

11 березня 2019р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Упродовж двох днів 6-7 березня відбувався візит на Львівщину представників німецької компанії Magnetec, яка спеціалізується на виготовленні запчастин для автомобілів.

Компанія розглядає Львівську область як локацію для розміщення своїх виробничих потужностей. Програму перебування та супровід делегації було забезпечено управлінням інвестиційної політики Львівської ОДА.

У межах ознайомлення потенційних інвесторів з можливостями та перспективами, якими володіє Львівщина проведено низку зустрічей, зокрема з органами влади, представниками рекрутингових компаній, приватного бізнесу та навчальних закладів.

Окремим пунктом став  візит на виробництво компанії BADER, що дозволило наочно продемонструвати як функціонує німецький бізнес в Україні, і зокрема на території області.

"В ході спілкування з рекрутинговими агенствами представники компанії заявили, що розуміють  рівень попиту на ринку праці і високий рівень конкурентності за кваліфіковану робочу силу.  У зв'язку з цим делегати заявили, що готові виплачувати "на руки" заробітну плату на рівні 500 євро", - наголосив начальник управління інвестиційної політики Роман Матис.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ