На Перемишлянщині зріс обсяг реалізованої промислової продукції

7 березня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У реальному секторі економіки Перемишлянського району відбувається систематичний приріст обсяг реалізованої промислової продукції в межах 21-24%.

Про це сьогодні, 7 березня, під час звіту розповів голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин.

У звіті взяв участь заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

«Починаючи приблизно з 2015 року голови районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів обласної держаної адміністрації звітують щороку. Це – чергова можливість для спілкування з громадою та можливість продемонструвати що вдалося зробити,  щоб люди бачили  і розуміли, що відбувається в районі, а також почути думки людей, в який спосіб та яким чином потрібно рухатися в майбутнє. Думаю, що на Перемишлянщині мешканці вже отримали відповідні матеріали від Ради регіонального розвитку в яких йдеться про перспективний план розвитку Львівської області на 2019-21 роки. Це витяг з перспективного плану в тому числі Перемишлянського району. Коли ми говоримо про перспективний план, то маємо на увазі усі проекти реконструкції, будівництва, капітального ремонту, які заплановані на 2019-21 роки. Більш розгорнутий перспективний план плануємо до завершення у квітні цього року  і вже тоді будемо мати чіткий дороговказ, як ми маємо рухатися в розрізі кожного населеного пункту, що і де відремонтувати, збудувати і таким чином покращити соціально-економічну інфраструктуру»,-  зазначив Роман Филипів.    

Ріст капітальних інвестицій та капіталовкладень іноземних інвестицій у 2017 році відбувся завдяки  розвитку туристичного сектору, введення в експлуатацію 4-х інвестиційних об’єктів, відкриттю зерноочисного комплексу тощо.

Ключові слова:

звітперемишлянщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ