Оголошено відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради

4 березня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

До уваги представників інститутів громадянського суспільства:  оголошується відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Основним завдання ініціативної групи є підготовка установчих зборів Громадської ради та обрання нового складу. До ініціативної групи увійде 9 осіб, представники облдержадміністрації, діючої Громадської ради та інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі діючої Громадської ради (по 3 представники).

Запрошуємо усіх охочих подавати заяву до департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації за адресою м. Львів, вул. Винниченка 18, 403 каб. або на електронну пошту: depinfoloda@gmail.com.

До заяви необхідно подати інформацію про діяльність громадської організації та біографію представника. Термін подачі заяв до 18:00 год. 06.03.2019

Контактна особа – Христина Швец, начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 2 999 555.

 

Ключові слова:

новина

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 05.04.2020 22:30
Пацієнтів загалом звернулось:
368
+19
Підтверджені випадки COVID-19:
15
+12
Не підтверджено діагноз:
214
+103
Одужало:
3
+0
Померло:
1
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ