Меморандум про співпрацю: на Львівщині розвиватимуть медичний туризм

28 лютого 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 лютого, відбулось підписання Меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією та Українською Асоціацією Медичного Туризму про співпрацю і сприяння двосторонній кооперації в галузі розвитку медичного туризму в Україні та Львівській області.

Зокрема, підписання відбулось з метою розвитку державних та приватних медичних та оздоровчих закладів України та Львівської області, медичного туризму, вищої освіти, професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів сфери туризму та медицини.

У межах заходу начальник управління туризму та курортів Львівської обласної державної алдміністрації Наталія Табака анонсувала Форум медичного туризму на Львівщині, який відбудеться в перший тиждень червня.

"Форум стане комунікаційним майданчиком для іноземних покупців послуг медичного туризму та медичних, санаторно-курортних, Wellness і SPA комплексів Львівщини, який доповниться промотурами такими комплексами", - розповіла Наталія Табака.

Віце-президент Української Асоціації Медичного Туризму Ігор Торський привітав бізнес Львівщини напрямку медичного туризму, адже, за його словами, така співпраця посилить позиціонування та популяризацію пропозицій Львівщини на міжнародних професійних майданчиках.

Окрім того, у межах заходу подяки голови Львівської ОДА вручили: Бобелюк Валерії – головному лікарю санаторію «Молдова» м. Трускавець, Савчину Ігорю – власнику ресторанного комплексу «Золота Гора» с. Солець, Дрогобицького району, Дмитру Мицаку – спортивному директору гірськолижного комплексу «Буковиця», Готельно-курортному комплексу «Ріксос-Прикарпаття».

Ключові слова:

Львівщинатуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ