На Львівщині відбудеться ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019»

27 лютого 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

5 березня, на Арені Львів, розпочне роботу ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019». Про це сьогодні, 27 лютого, розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

«В межах виставки ми проведемо масштабну конференцію «Як стати успішним фермером». Тут фермери зможуть отримати інформацію про програми державної підтримки, а також ми запрошуємо цікавих і фахових спікерів, які нададуть корисну інформацію з питань землевпорядкування, обліку і податків. На конференції можна буде дізнатись про інші фінансові інструменти, які пропонуються для аграріїв з метою залучення дешевого фінансового чи матеріального ресурсу»,- зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Як розповів директор виставкової компанії  Expo Lviv Тарас Ващук цьогоріч участь у виставці візьмуть приблизно 80 компаній та торгових марок з усієї України та закордону.  

Також в межах виставки відбудеться перший в Україні аукціон вживаної техніки сільськогосподарського призначення.

«Особливістю є те, що це не пострадянська техніка, а вживана техніка 2010-2015 років. Ми спланували 21 лот, дуже цікаві зразки техніки виставляються. Це комбайни типу CLAAS, Challenger, сівалки точного висіву та інше. Також особливістю є те, що учасники аукціону не сплачують гарантійного внеску і це повинно зацікавити наших потенційних фермерів, сільгоспвиробників, які бажатимуть придбати таку техніку»,- розповів генеральний директор Західно-Української регіональної агропромислової біржі Ігор Вуйцик.

Офіційне відкриття виставки ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019» відбудеться  об 11:00 год.

Ключові слова:

Агротехнікавиставка

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ