На Львівщині триває конференція для працівників дошкільної освіти

26 лютого 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 лютого, у Палаці Мистецтв розпочалася конференція про кращі практики дошкілля «Коло дитини».

Серед тем конференції - інклюзія, діалог з батьками, міжнародний досвід, педагогічна майстерність, мотиваційні інструменти у роботі з персоналом, виклики та можливості сьогодення в дошкіллі.

Відкрив конференцію голова Львівської ОДА Олег Синютка, який виступив з доповіддю «Дошкілля в епіцентрі уваги» та відповів на питання учасників конференції.  

«Дошкільна освіта є одним із пріоритетних напрямів. Адже саме у дитячому віці формується світогляд та закладається міцний фундамент для подальшого розвитку дитини. Для нас важливим є спільно з вами визначити пріоритети та скерувати на них відповідне фінансування. Діти - це майбутнє нашої держави, відтак, ми повинні дбати про їхню освіту», - зазначив Олег Синютка. 

Організатори конференції - департамент освіти і науки Львівської ОДА та ГО «Центр соціальних інновацій».

«Від дошкільної освіти у найбільшій мірі залежать майбутні успіхи дитини в житті. Адже наукою доведено, що найбільший багаж, який дитина може взяти для свого становлення, вона бере до 5-ти річного віку. Саме тому, ми вирішили створити такий комунікаційний майданчик, чим і стала ця конференція, де буде можливість обговорення проблем дошкілля Львівщини, обміну досвідом та успішними практиками», - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Спікерами конференції є керівники ЗДО, педагоги-методисти, освітні управлінці, викладачі-практики, які мають свою історію успіху в розвитку дошкілля. 
Загалом у конференції взяли участь понад 200 педагогів та керівників ЗДО.

Ключові слова:

освіта

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 06.04.2020 22:30
Пацієнтів загалом звернулось:
489
+51
Підтверджені випадки COVID-19:
31
+3
Не підтверджено діагноз:
353
+36
Одужало:
3
+0
Померло:
1
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ