У Миколаївському районі реалізували 94 мікропроекти

25 лютого 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Упродовж трьох років на Миколаївщині ефективно реалізовувались проекти місцевого розвитку, загалом реалізовано 94 мікропроекти, на які освоєно 23,1 млн грн.

Про це сьогодні, 25 лютого, під час звіту повідомив голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос.

Найактивніше проекти реалізовувались в галузі освіти,  як  результат  реалізовано 34  проекти з метою капітальних ремонтів шкіл та 8 проектів  у дошкільних навчальних закладах.

«У галузі культури реалізовано 21 мікропроект, в результаті чого відновлено Народні доми в селах Устя, Верин, М.Горожанка, Гірське, Дроговиж,  Держів, Київець, Стільсько, смт Розділ і інші. У галузі медицини реалізовано 6 мікропроектів (капітальні ремонти ФАПів с. Крупське, с. Криниця та амбулаторій  у селах Новосілки-Опарські,  Більче, с.Рудники, В.Горожанна», - наголосив Андрій Кос.

Окрім того, реалізовано 7 проектів з будівництва та реконструкції вуличного освітлення в селах  Раделичі, Підлісся, В.Горожанка, В.Воля, Станківці, Криниця, парк 400 річчя у м.Миколаєві.

Завдяки реалізації 18 мікропроектів  в категорії «Інші пріоритети» встановлено 8 дитячих майданчиків у селах  Дроговиж, Заклад, Березина, Київець, Колодруби, Криниця, Гранки-Кути, Болоня; покращено інфраструктуру 4-х спортивних об’єктів (Миколаїв, Березина, Більче, Болоня); проведено  капітальні ремонти приміщення історико-краєзнавчого музею в м.Миколаєві та пам’ятника Січовим Стрільцям в с.Березина.

Ключові слова:

звітМиколаївщина

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ