Голова Львівської ОДА оглянув опорну школу на Львівщині

25 лютого 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 лютого, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка оглянув Миколаївську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яка є опорною.

У школі навчається 829 учнів та працює 79 педагогів. З 2016 року, за бажанням батьків, відкрили класи, які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» пропагованим Міністерством освіти та науки як впровадження нового підходу до організації освітнього процесу у початковій школі.

Очільник Львівщини звернувся до учителів: «Я хочу від щирого серця подякувати. Адже Ви даєте знання для понад 800 дітей, які навчаються у школі та які постійно демонструють успіхи та найкращі результати».

Школа впродовж 7-ми років постійно бере участь у проектах місцевого розвитку. Це дало можливість замінити всі вікна, зробити капітальний ремонт санвузлів, поновити спортивний інвентар.

Окрім того, з 2018 року два перших класи навчаються за програмою Нової української школи, один клас – за програмою «Інтелект України». У школі організували інклюзивне навчання для 7 учнів з особливими освітніми потребами.

Ключові слова:

Миколаївщинашкола

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ