Торік в області організували 32 заходи з національно-патріотичного виховання і залучили 15 тис осіб

21 лютого 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У межах обласної програми “Молодь  Львівщини” у 2018 році  організували 32 заходи з національно-патріотичного виховання молоді, участь у яких взяло понад 15 000 людей.

Про це розповів сьогодні, 21 лютого,  під час звіту зазначив  директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

“За ініціативи департаменту провели 295 зустрічей з учасниками АТО та 111 екскурсій у військові частини у яких взяло участь 12806 учасників. Тематика зустрічей: «Новітня військова історія: ті, хто тримає мирне небо», "Майдан - момент, що змінив хід історії", «ЗУНР: історичний вимір, українського державотворення», тощо”, - зазначив Андрій Ковальський.

Також Андрій Ковальський зазначив, що посилили роботу у напрямку неформальної освіти та профорієнтаційної складової молодіжної політики. Загалом провели  766 заходів неформальної освіти (21 509 осіб охоплено) та 686 профорієнтаційних екскурсій (охоплення 17 195 осіб).

Серед найпоширеніших тем тренінгів: самооборона, протидія булінгу, проектний менеджмент, волонтерство, ораторське мистецтво, лідерство.

За його словами, серед ключових заходів, реалізованих департаментом в межах Програми спільно із громадськими організаціями:

- обласний проект «Ідея змінює країну» (50 виїзних зустрічей з молоддю в райони області, близько 1500 учасників),

- школа молодіжної активності (10 виїздів, 500 учасників), волонтерський табір “Help&Study” (2 етапи, 60 волонтерів).  

- цьогоріч на Львівщині вперше в Україні проведено повноцінну молодіжну модель Львівської обласної ради (50 учасників, 2 депутатські комісії, спільне звернення молоді до керівництва області).

- масштабні фестивалі: молодіжний фестиваль «Зашків», «Небу-ХАЙ!», соціальний фестиваль для вразливих верств населення «Лютин», Кристинопіль Fest.

- в межах профілактики та популяризації безпечного та здорового способу життя організовано духовно-просвітницьку акцію «Місія тверезості».

- реалізовано молодіжні обміни: міжнародний молодіжний обмін «Trip for action» та обмін з молоддю Донеччини «Мандрівка до міста зі змістом - Львів».

Окрім заходів в рамках програми «Молодь Львівщини», департаментом проведено 10 спільних заходів з Мінмолодьспортом, залучено 2,7 млн грн з держбюджету України. Участь у всеукраїнських заходах на території Львівської області цьогоріч взяли понад 10 000 осіб. 

Також як наголосив Андрій Ковальський, вперше за десятиліття існування політики східного партнерства Європейського союзу проведено в Україні, а саме на Львівщині, Міжнародну конференцію «Молодь і держава-партнерство заради розвитку» (спільно з Європейською комісією, Програма розвитку ООН в Україні). Учасники -130 делегатів з України, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Білорусії, які обговорювали досвід партнерства молоді та держави.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ